Fotografování kompletního svatebního dne


Práce fotografa na 8 hodin (příprava nevěsty, příchod ženicha pro nevěstu, příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné foto a portréty novomanželů, svatební hostina + zachycení veškerých zvyklostí a tradic), 400 fotografií v digitální podobě v maximálním rozlišení, fotografování s důrazem na zachování původní atmosféry, digitální optimalizace v počtu 100 vybraných fotografií. Svatební web na 12 měsíců zdarma. Fotky předáme na 2x DVD + barevný obal.

Cena: 7.990 Kč  (Foto na 2x DVD)

 Doprava zdarma v Letovicích a Boskovicích. 


Fotografování svatebního dne


Práce fotografa na 4 hodin (příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné foto a portréty novomanželů, svatební hostina + zachycení veškerých zvyklostí a tradic), 200 fotografií v digitální podobě v maximálním rozlišení, fotografování s důrazem na zachování původní atmosféry, digitální optimalizace v počtu 50 vybraných fotografií. Svatební web na 12 měsíců zdarma. Fotky předáme na 2x DVD + barevný obal.

Cena: 3.990 Kč  (Foto na 2x DVD)

 Doprava zdarma v Letovicích a Boskovicích. 


Fotografování svatebního obřadu + portréty


Práce fotografa na 2 hodiny (příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné foto a portréty novomanželů), 100 fotografií v digitální podobě v maximálním rozlišení, fotografování s důrazem na zachování původní atmosféry, digitální optimalizace v počtu 25 vybraných fotografií. Svatební web na 12 měsíců zdarma. Fotky předáme na 2x DVD + barevný obal.

Cena: 1.990 Kč  (Foto na 2x DVD)

 Doprava zdarma v Letovicích a Boskovicích.