Natáčení a fotografování kompletního svatebního dne


Práce kameramana na 8 hodin (příprava nevěsty, příchod ženicha pro nevěstu, příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, videoklip z focení, svatební hostina + zachycení veškerých zvyklostí a tradic), střih záznamu s důrazem na zachování původní atmosféry svatebního dne, úvodní titulky a DVD menu + foto z dětství a film sestříhán v délce 40 - 50 minut v kvalitě HDV. Film předáme na 2x DVD a 1x BLU-RAY + barevný obal.

Práce fotografa na 8 hodin (příprava nevěsty, příchod ženicha pro nevěstu, příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné foto a portréty novomanželů, svatební hostina + zachycení veškerých zvyklostí a tradic), 400 fotografií v digitální podobě v maximálním rozlišení, fotografování s důrazem na zachování původní atmosféry, digitální optimalizace v počtu 100 vybraných fotografií. Svatební web na 12 měsíců zdarma. Fotky předáme na 2x DVD + barevný obal.

Cena: 17.990 Kč (Video a foto na 4x DVD a 1x BLU-RAY)

 Doprava zdarma v Letovicích a Boskovicích. 


Natáčení a fotografování svatebního dne


Práce kameramana na 4 hodin (příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, videoklip z focení, svatební hostina), střih záznamu s důrazem na zachování původní atmosféry svatebního dne, úvodní titulky a DVD menu + foto z dětství a film sestříhán v délce 20 - 30 minut v kvalitě HDV. Film předáme na 2x DVD a 1x BLU-RAY + barevný obal.

Práce fotografa na 4 hodin (příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné foto a portréty novomanželů, svatební hostina + zachycení veškerých zvyklostí a tradic), 200 fotografií v digitální podobě v maximálním rozlišení, fotografování s důrazem na zachování původní atmosféry, digitální optimalizace v počtu 50 vybraných fotografií. Svatební web na 12 měsíců zdarma. Fotky předáme na 2x DVD + barevný obal.

Cena: 8.990 Kč (Video a foto na 4x DVD a 1x BLU-RAY)

 Doprava zdarma v Letovicích a Boskovicích. 


Natáčení a fotografování svatebního obřadu + videoklip a portréty


Práce kameramana na 2 hodiny (příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad a videoklip z focení), střih záznamu s důrazem na zachování původní atmosféry svatebního dne a úvodní titulky. Film sestříhán v délce 10 - 15 minut v kvalitě HDV a předán na 2x DVD a 1x BLU-RAY + barevný obal.

Práce fotografa na 2 hodiny (příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, společné foto a portréty novomanželů), 100 fotografií v digitální podobě v maximálním rozlišení, fotografování s důrazem na zachování původní atmosféry, digitální optimalizace v počtu 25 vybraných fotografií. Svatební web na 12 měsíců zdarma. Fotky předáme na 2x DVD + barevný obal.

Cena: 4.490 Kč (Video a foto na 4x DVD a 1x BLU-RAY)

 Doprava zdarma v Letovicích a Boskovicích.