Natáčení kompletního svatebního dne


Práce kameramana na 8 hodin (příprava nevěsty, příchod ženicha pro nevěstu, příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, videoklip z focení, svatební hostina + zachycení veškerých zvyklostí a tradic), střih záznamu s důrazem na zachování původní atmosféry svatebního dne, úvodní titulky a DVD menu + foto z dětství a film sestříhán v délce 40 - 50 minut v kvalitě HDV. Film předáme na 2x DVD a 1x BLU-RAY + barevný obal.

Cena: 11.990 Kč  (Video na 2x DVD a 1x BLU-RAY)

 Doprava zdarma v Letovicích a Boskovicích. 


Natáčení svatebního dne


Práce kameramana na 4 hodin (příprava nevěsty, příchod ženicha pro nevěstu, příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad, videoklip z focení a svatební hostina), střih záznamu s důrazem na zachování původní atmosféry svatebního dne, úvodní titulky a DVD menu + foto z dětství a film sestříhán v délce 20 - 30 minut v kvalitě HDV. Film předáme na 2x DVD a 1x BLU-RAY + barevný obal.

Cena: 5.990 Kč  (Video na 2x DVD a 1x BLU-RAY)

 Doprava zdarma v Letovicích a Boskovicích. 


Natáčení svatebního obřadu + videoklip


Práce kameramana na 2 hodiny (příjezd nevěsty a ženicha, svatební obřad a videoklip z focení), střih záznamu s důrazem na zachování původní atmosféry svatebního dne a úvodní titulky. Film sestříhán v délce 10 - 15 minut v kvalitě HDV a předán na 2x DVD a 1x BLU-RAY + barevný obal.

Cena: 2.990 Kč  (Video na 2x DVD a 1x BLU-RAY)

 Doprava zdarma v Letovicích a Boskovicích.